Strong, sezonun en iyi ve en kötü anlarında hücumun başındaydı.

Strong, sezonun en iyi ve en kötü anlarında hücumun başındaydı.

Valladay 94 yarda koşarak bitirdi.Smith, Wyoming’de beş sezonluk kariyerinin en büyük oyununu üçüncü çeyreğin başında 100 yarda geçerek kırdı ve 28 yarda koşusunda gol atmak için olası bir top atıcıyı geride bıraktı. ve Doug Brumfield, her yarının sonlarında UNLV için kalecileri attı. UNLV, altı numara, bir araya girme ve bir hile ile 290 yarda hücumda tutuldu. Ciro 14 Wyoming puanıyla sonuçlandı. Genç defans oyuncusu Chad Muma, Kovboylar için üç çuval geçirdi. Williams, 99 yarda geçti ve üç tank avcısı ile 43 tane daha koştu.Wyoming ve UNLV, Las Vegas’ta 69 da dahil olmak üzere dört fazla mesai yarışmasında mücadele ederken, bu seride nadir bir patlama oldu. Mountain West Konferansı’nda (FBS’de 5. sırada) en yüksek puanlı oyun olmaya devam eden 2016’da -66 üç OT slugfest. —- Daha fazla AP kolej futbolu: https://apnews.com/tag/Collegefootball ve https://twitter.com/AP–Top25 Dec 2, 2020Kyle Bonagura ESPN Personel Yazarı Close, Pac-12’ye 2014’te katıldı. Washington State Üniversitesi’ne katıldı. Twitter’da Boise State’in UNLV’deki oyununu takip edin, Cuma günü iptal edildi, Mountain West Konferansı Çarşamba günü duyuruldu.Konferansta karar verirken “tıbbi personel ve epidemiyologların rehberliğine” atıfta bulunuldu. “Her iki sağlık ekibi de bölgemizdeki COVID sorunlarının tam resmini anlamak için iletişim halinde. bir ifade. bu ikinci dizedir Geçtiğimiz hafta, COVID-19 vakaları ve Broncos programındaki ilgili temas takibi nedeniyle San Jose Eyaleti’ne karşı oynayamayan Boise Eyaleti (4-1, 4-0 MWC) için büyük bir iptal. UNLV (0-5) vardı. önceki maç iki hafta önce Colorado Eyaleti’ne karşı iptal edildi ve UNLV’nin önümüzdeki hafta Hawaii’de bitirmesi planlanıyor. 11 Aralık 2019Adam Rittenberg ESPN Kıdemli Yazar Close College futbol muhabiri.

2008 yılında ESPN.com’a katıldı. Northwestern Üniversitesi mezunu. Twitter’da takip edin UNLV Asileri, Oregon Ducks saldırı koordinatörü Marcus Arroyo’yu baş antrenör olarak işe aldı, Çarşamba günü duyuruldu. “Bir öğretmen ve karaktere sahip bir rakip bulmak için yola çıktık. UNLV atletik direktörü Desiree Reed-Francois, 105 genç erkeğimizin en iyilerini ortaya çıkarmak ve bir sonraki Asi futbol öğrenci-sporcusu grubunu işe almak ve geliştirmek için yetkinlik, enerji ve zeka, “Biz bir lider aradık” dedi. UNLV’yi, topluluğumuzu ve programımızı benzersiz kılan şeyleri satabilen ve öğrenci-sporcularımızı bir sonraki seviyeye geliştirmeye ve hazırlamaya yardımcı olan harika bir yetenek değerlendiricisi. “Marcus ve ben arama sürecinde yeniden bağlantı kurduğumuzda, onunla olan uyumu Nitelikler belli oldu. UNLV futbolunun yükselişine liderlik edecek doğru koç olduğuna eminim. “Reed-Francois, Arroyo’nun 199’dan Spartalılar için oyun kurucusu ile aynı zamanda San Jose Eyaleti’nin uyum direktörüydü. 8-2002. 39 yaşındaki Arroyo, son üç sezonu Oregon’da geçirdikten sonra ilk kez bir baş antrenör oldu ve burada esas olarak oyun kurucularla ve sıkı oyunlarla çalıştı. Daha önce Oklahoma Eyaletinde öne çıkan Chuba Hubbard’ı işe aldığı ve Tampa Bay Buccaneers, Southern Mississippi, Cal ve diğer okullarda görev yaptığı geri koşma koçu olarak görev yaptı. 25 Kasım’da 20-40 ilerledikten sonra Arroyo, Tony Sanchez’in yerine geçti okulda beş sezon. “UNLV Atletizm yükselişte olan bir bölüm ve ailem ve ben bu özel zamanda Rebel ailesinin bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz,” dedi Arroyo. “Las Vegas’ın benzersizliği rakipsiz ve fırsat. Dünyanın en canlı şehirlerinden birinde ülkenin en iyi tesislerinden bazılarında eğitim, uygulama ve rekabet hafife alınamaz.

UNLV Futbolu, bulunduğu şampiyona kalibre programına yükseltmek için yorulmadan çalışacağız. Başlamak için sabırsızlanıyorum ve öğrenci-sporcularımız, destek ekibimiz ve hayranlarımızla tanışmayı dört gözle bekliyorum. “UNLV ayrıca en son Maryland’in 2018’deki hücum koordinatörü ve geçici koçu olan Matt Canada’yı da güçlü bir şekilde değerlendirdi.https://gamblingprofessors.com/tr/ LSU savunma koordinatörü Dave Aranda Asilerin boşluğu hakkında ilk görüşmeler yaptı ancak iş teklif edilmedi. Ekim ayında UNLV 34,8 milyon dolarlık Feritta Futbol Kompleksi’ni açtı.

Asiler, 2020’de NFL’nin Raiders’ıyla paylaşacakları yeni Allegiant Stadyumu’nda oynayacaklar. 17 Nisan 2020Bill Connelly ESPN Personel Yazarı CloseBill Connelly, ESPN.com için çalışan bir yazardır Twitter’da takip edin Kağıt üzerinde, Mountain West Conference West bölümü, konferansın iki bölümünden daha aşağı olma eğilimindedir. MWC’nin iki bölüm ve bir başlık oyunu kurmasından bu yana yedi sezonda, West takımları ortalama SP + puanı eksi-7,9 ve ortalama sıralama 92. oldu. Mountain bölümündeki takımlar: sırasıyla eksi 1.5 ve 73. Batı takımları, bu süre içinde yedi konferansın dördünü kazandı ve buna Hawai’i’nin geçen sezon Boise State’teki kaybı da dahil.

Fresno Eyaleti ve San Diego Eyaleti ikişer kazandı ve SP + başına bu sonbaharda (veya ilkbaharda veya her zaman) başlık oyununa ulaşmak için en sevilen iki kişi. Ancak ikisi de Hawai’i ve UNLV gibi yeni baş antrenörleri kıracak. Bu yarış tamamen kapmak için olabilir. Atlayın: UNLV | Nevada | San Jose Eyaleti Hawai’i | Fresno Eyaleti | San Diego StateUNLVHead antrenörü: Marcus Arroyo (ilk sezon) 2019: 4-8 (2-6 Mountain West), SP + 2020 projeksiyonunda 120.: 3-9 (2-6), SP’de 121. + En iyi geri dönen beş oyuncu: RB Charles Williams , RG Julio Garcia, QB Kenyon Oblad, FS Greg Francis, WR Randal Grimes Devam eden bir gizem olmaya devam ediyor: UNLV neden futbolda iyi olamıyor? Büyük resim görünümünden, Asilerin sunabileceği çok şey var. Çekici bir şehirdeler ve arka bahçelerinde ülkenin en iyi lise takımlarından biri olan Piskopos Gorman var.

Bir an Tony Sanchez kodu kıracakmış gibi baktı. Eski Gorman koçu 2015’te iki galibiyet programını devraldı ve ilk sezonunda üç galibiyete, ardından dört ve beşe yükseldi. Okul, yeni Fertitta Futbol Kompleksi için planlarını tamamladı ve yaşlanan Sam Boyd Stadyumu’ndan (ve kampüsten kilometrelerce ötede) çıkıp Raiders’ın havalı, yeni ve biraz daha yakın Allegiant Stadyumu’na taşınmayı ayarladı. Ne yazık ki, gelişme durma noktasına geldi. UNLV, 2018’de üç tek skorlu oyunu düşürdü ve 4-8’e düştü ve 2019’da Asilerin hücumu bir yaralanma süvarisiydi – bana göre, 12 maçın tümünde oynanacak 11 başlangıç ​​oyuncusundan üçü. UNLV, birkaç geç galibiyetten önce 2-8 başladı.

Sanchez kovuldu, şimdi de kod çözme becerilerini test etme sırası Marcus Arroyo. Eski San Jose Eyaleti oyun kurucusu, son üç sezonu Oregon’da Mario Cristobal ile geçirdi; Potansiyeli (ve evet, sakatlık geçmişi) yüklü bir hücum oyuncusu (ve evet, sakatlık geçmişi) ve tamamen boş bir savunma tahtasını miras alır. QB’de, Kenyon Oblad (2019’un önde gelen pasörü) arasında dört kişiye kadar bir savaş olabilir. , Armani Rogers (sakatlığa eğilimli, pasör olarak hiç gelişmemiş harika bir koşucu), Max Gilliam (2018’in geçen lideri) ve uygunsa, eski bir blue-chipper olan Justin Rogers ve kendi sakatlık geçmişi olan TCU transferi Hat biraz yeniden inşa ediliyor, ancak tüm konferans adayı Julio Garcia ile övünüyor ve yetenek birliği, 1.200 yarda koşucu Charles Williams, büyük oyuncu alıcıları Randal Grimes ve Steve Jenkins ve ACL’sini bozan potansiyel olarak 2018’in önde gelen alıcısı Brandon Presley’i içeriyor. Geçen bahar Yeni savunma koordinatörü Peter Hansen için kötü haber: Geçen sezon en az 200 snap kaydeden 15 oyuncudan sadece yedisi geri döndü. Bu birimin neredeyse bilinen derinliği veya kanıtlanmış miktarı yok İyi haber: UNLV, son 16 yılda sadece bir kez savunma amaçlı SP + ilk 90’da yer aldı, bu nedenle bir grup görevli olsa bile, yeni bir kültür bir gereklilikti.

Çıta düşük! Uzun süredir Stanford asistanı olan Hansen, büyük ihtimalle rekabet ağırlıklı bir kültür kurmaya çalışacaktır. Buradaki her işin açık olduğunu düşünüyorsun. Burunla mücadele Kolo Uasike bir iş kazanmalı ve savunma oyuncuları Malakai Salu ve Jacoby Windmon, korner Jamel Hamm ve güvenlik Phillip Hill gibi ikinci sınıf öğrencileri derinlik çizelgesinde ilerlemeye hazır olabilir, ancak buradaki isimler gerçekten önemli değil. Hansen bu D’yi yaklaşık 110. saniyeye kadar alabilirse, bu bir başarıdır. UNLV yeni stadyuma taşınıyor ve Cal, Louisiana Tech ve Arizona State’e karşı iç saha maçlarıyla açılıyor, ancak Asiler çok fazla şey yaparsa bu küçük bir mucize olurdu. hasar. NevadaHead koçu: Jay Norvell (18-20, dördüncü sezon) 2019: 7-6 (4-4), SP + 2020 projeksiyonunun 112.’si: 6-6 (4-4) Bu sezon öncelikle hangi satranç taşlarının nereye ait olduğunu bulmakla ilgili olacak. 4), 107. En iyi geri dönen beş oyuncu: DE Dom Peterson, DT Sam Hammond, WR Elijah Cooks, WR Romeo Doubs, LB Lawson Hall MAC East ön izlememde, bir gençlik hareketinden geçen bir Miami (Ohio) takımı hakkında yazdım ve buna karşılık olarak artan acılar, ancak bazı yakın zaferler elde etti (ve biraz şanslıydı) ve yeniden inşa edilmesi gereken bir sezonda bölümü kazanmayı başardı.MWC’nin Miami’sini Nevada’yı, bölüm unvanından çok az bir oyun eksikliğini düşünün.

Jay Norvell’in üçüncü Kurt Paketi takımı 7-6 oldu ve çok iyi olmamasına rağmen arka arkaya ikinci kasesine katıldı. Üç QB en az 40 pas attı (birinci sınıf öğrencisi Carson Strong önde geçti), neredeyse her alıcıda zamanı kaçırdı, sekiz hücum oyuncusu en az bir oyuna başladı ve hücum SP + ‘da 83. sıradan 113. sıraya düştü. Savunma yaralanmalar açısından biraz daha şanslıydı ama yine de 85. sırada geldi. Tek skorlu oyunlarda sadece 5-1’lik bir rekor Nevada’yı ayakta tuttu.Geçen sezonun iyi talihi kendini tersine çevirebilirdi, ancak aynı zamanda Strong artık birinci sınıf öğrencisi değil, yetenek birliklerinin çoğu geri döndü, bu sekiz oyuncunun yedisi geri döndü ve savunmanın … en azından yeni bir koordinatörü var.Strong, sezonun en iyi ve en kötü anları için hücumun başındaydı.

Purdue’ye karşı 295 yarda ve üç gol attı ve sezonun sonlarında üç maçlık galibiyet serisi sırasında paslarının% 69’unu tamamladı. Ve Nevada Potato Bowl’da Ohio’ya yenilirken iyiydi: 402 yarda 31’e 49. diğer beş maçında ise tamamlama başına sadece 9,5 yarda ortaladı, tek dokunuşa altı müdahale attı ve sadece 105,6 pasör puanı. Koordinatör Matt Mumme’nin Air Raid-ish sistemi, bir oyun kurucuya savunmanın verdiği şeyi almasını öğretir, ancak kötü anlarında Strong çok pasifti.Junior, Toa Taua ve Devonte Lee’nin her ikisinin de geri döndüğünü ve geniş çapta üst düzey Elijah Cooks ve Romeo Doubs, 1.575 yarda ve 12 gol için kombine edildi. İkinci sınıf slot ustası Melquan Stovall da bir atılım için hazır olabilir. Norvell, savunmayı koordine etmesi için Brian Ward’ı getirdi. Ward, Syracuse’un Sorumlusu olarak en iyi anlarında, harika pas atışı ile sağlam güvenlik oyununu bir araya getirmeyi başardı; bu iyi çünkü son ve güvenlik bu savunmanın en iyi iki konumu olabilir.

Beefy genç Dom Peterson geçen sezon dokuz çuval ve 20 koşu malzemesi kaydetti, son Tristan Nichols ise daha büyük bir rol için hazır olabilirdi. Arkada, Pack en iyi oyun kurucu köşelerinin (Daniel Brown) yerini almalı ama Tyson Williams, Austin Arnold ve Jordan Lee sağlam. Defans pozisyonu yeniden başlıyor, ancak Nevada önde ve arkada iyiyse bunun üstesinden gelinebilir.Yakın oyun performansı muhtemelen Nevada’nın kaderini belirleyecektir. SP +, konferans yapmama durumunda iki büyük olasılıkla galibiyet ve iki olası kayıp öngörüyor, ancak ana yol ayrımları sayesinde, her MWC oyunu altı puan içinde yansıtılıyor.

Wolf Pack’in 8-4 veya daha iyiye gitme şansı% 20’den daha yüksek ve 4-8 veya daha kötüye gitme şansı% 15’ten daha yüksek.San Jose Eyalet Baş antrenörü Brent Brennan (8-29, dördüncü sezon) 2019: 5-7 (2-6), SP + 2020 projeksiyonunda 99.: 6-6 (4-4), 106. En iyi geri dönen beş oyuncu: WR Tre Walker, DE Cade Hall, CB Nehemiah Shelton, LB Kyle Harmon, WR Isaiah Hamilton Her FBS okulun kolej futbolu tarihinde yeri vardır. San Jose Eyaleti için, bu yer çoğunlukla topun hücum tarafındadır. Bill Walsh orada okula gitti (kuşkusuz, “Flank Formation Futbolu, öncelikle savunma hakkındaydı) ve belki de en tanınmış iki Spartalı mezunu oyun kurucu Steve DeBerg ve Jeff Garcia’dır.

Artı, son 30 yılda SJSU, O’da D’den çok daha parlak anlar gösterdi: SP + ‘ya göre, Spartalılar savunmada sadece bir kez ve bu aralıkta 11 kez O’da ilk 60’ta yer aldı. 2019 Spartalılar o halde son derece doğru bir temsil. SJSU sekiz kez 30 sayıdan fazla gol attı ve hücum SP + ‘da altı yıldaki en iyi sıralaması olan 57. oldu. Spartalılar ayrıca 116. sırada yer alan bir savunma nedeniyle 30 artı puanla maçlarda sadece 4-4 oldu.

Maçları 41-38, 52-42, 42-40 ve 38-35 skorla kaybettiler ve kupa uygunluğunun altında bir galibiyet elde ettiler. Yine de Spartalılar Brennan devraldığından beri ilk kez gerçekten rekabetçiydi ve yeteri kadar Geçen sezonun hücumu sizi bir kez daha patlayıcı olacağına inandırmak için geri dönüyor.Bu patlamanın çoğu karşılayan kolordu: Seniors Tre Walker ve Bailey Gaither ve ikinci sınıf Isaiah Hamilton, 2.691 karşılama yarda (yakalama başına 15.5) ve 12 sayı için birleştirildi . Sıkı uç Derrick Deese Jr. ve alıcı JaQuan Blackwell de sağlam verimlilik seçenekleridir. Önde gelen koşucu DeJon Packer gitti, ama sorun değil – SJSU zar zor topa koşuyor, şimdi Spartalıların sadece bir oyun kurucuya ihtiyacı var. Josh Love, SJSU bir kase yapsaydı (3,923’te bitirdi) 4.000 yarda geçecekti ve ikinci sınıf öğrencisi Nick Nash geçen sezon yarı zamanlı bir seçmede harika görünürken (17’ye 12 pas, artı 255 yarda 40 hücum), Brennan, Texas AM-via-Arkansas transferini Nick Starkel’i yarışma için getirdi. Savunmada Brennan, Derrick Odum’dan henüz vazgeçmiyor.

Dördüncü yıl savunma koordinatörü, henüz 104.’den daha iyi bir savunma SP + sıralaması oluşturmadı, ancak çok zor bir el verildi. Deneyim ve kültürün sorun olduğu ölçüde, eski sorun en azından daha az sorun teşkil eder. Kıdemli güvenlik görevlileri Jay Lenard ve Tre Webb dayanaktır ve savunmanın her seviyesinde en az bir genç oyun kurucu vardır: son Cade Hall, savunma oyuncusu Kyle Harmon ve köşe Nehemiah Shelton.

Unutmayın, her burun halatının değiştirilmesi gerekiyor (Brennan orada bir çift juco transferi imzaladı) ve haklı olarak derinliğin olması gereken yerde olduğunu iddia etmek zor. Ama başka bir şey değilse, burada aşılması gereken düşük bir çıta var. 66. sırada öngörülen bir hücum ve 114. olarak öngörülen bir savunma ile SP +, SJSU’ya neredeyse tam olarak 50-50 atış yapma şansı veriyor – aslında 50.7-49.3. Spartalıların üç olası galibiyeti, üç muhtemel mağlubiyeti ve son beş maçtan dördü de dahil olmak üzere bir dizi atışı var.

Nash veya Starkel yetenekliyse, savunma sadece maç başına bir durak daha yapmanın bir yolunu bulur, bu yeterli olabilir. Hawai’iHead koçu: Todd Graham (ilk sezon) 2019: 10-5 (5-3), 69. SP + 2020 projeksiyonunda: 7-6 (4-4), 96. En iyi geri dönen beş oyuncu: WR Jared Smart, LB Penei Pavihi, RB Miles Reed, CB Cortez Davis, DE Jonah Laulu Hawai’i Todd’u işe alırken gördüğümde ilk tepkim Graham bir sonraki koçu olarak “Sanırım bu mantıklı.” 55 yaşındaki Graham baş antrenör olarak 12 sezonda 95 maç kazandı ve Tulsa, Pitt ve Arizona Eyaletinde sekiz yıllık bir süre içinde 10’dan fazla maç kazandı. (Orada bir süre iş atlatma sorunu yaşadı.) ASU’ya işten atılmasının ardından birkaç yıl izin verdikten sonra bile, hâlâ önerebileceği bir şey olabilir. İkinci tepkim: “Ooh, kimi işe aldığını merak ediyorum . ” Graham, asistanları gelecekteki baş koçları kadar not ettiği kadar işe almıyor.

Share:

TOP

X